Parking

Published: Thursday, 27 April 2017

Ursuline Academy nie posiada dużej liczby miejsc parkingowych. Parkingi przed szkołą przeznaczone są dla nauczycieli, asystentów, członków Zarządu oraz księży. Wielokrotnie zdarza się, że nie mają oni gdzie zaparkować i muszą płacić za parking na ulicy.

Kierownictwo szkoły Urszulanek poinformowało nas, że niekórzy mieszkańcy Morland Road uskarżają się, że rodzice z naszej szkoły pozostawiają samochody zaparkowane przed ich domami, blokując podjazdy.

W związku z tym prosimy wszystkich o nieparkowanie po lewej stronie Morland Road, wzdłuż budynków mieszkalnych. Chcemy podkreślić, że zależy nam na utrzymaniu dobrych stosunków ze szkołą Uszulanek, jak również okolicznymi mieszkańcami.
Przypominamy również, że parking przy przedszkolu, na Coventry Road jest udostępniony tylko dla szkoły Tamilów,a nie dla naszych rodziców.